SMD Dizgi

 Her türlü elektronik kartın SMD dizgisi ve lehimlemesi IPC standartlarına uygun olarak ve kontrollü ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Saatte 25.000 komponentlik dizgi kapasitemiz ile müşterilerimize seri ve kaliteli çözümler sunmanın yanı sıra SMD dizgi konusunda prototip üretim hizmeti de verilmektedir. 
SMD dizgide müşteri talebine göre kurşunlu ya da kurşunsuz olarak lehimleme işlemi gerçekleştirilmektedir. SMD Dizgi hattımız, 25x25 mm’den 400x300 mm’e kadar genişlikteki PCB boyutlarında ve 0,5-3,5 mm kalınlığında dizgi yapabilmektedir. SMD dizgisi yapılan PCB ‘ler sıcaklıkları oda sıcaklığından 300 °C ye kadar bağımsız olarak ayarlanabilen 5 ısıtma zonu bulunan reflow fırınımızda, ±0,5 °C sıcaklık hassasiyeti ve ±1 °C PCB sıcaklık sapması ile fırınlanmaktadır. Bu teknoloji ile SMD dizgileri ihtiyaç duyulan sıcaklık reçetesine en uygun şekilde yapılabilmektedir. 

SMD dizgi ve fırınlanması biten PCB ’ler yüksek çözünürlüklü özel mikroskoplarda tek tek incelenerek varsa üretim prosesi ile ilgili bir hata saptanır. Hatalı PCB revizyona alınarak hata düzeltilir. 

ENDÜSTRİYEL, SMD ve DIP dizgi konusunda bölgemizin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip yegane firmasıdır.